סטארקום אונליין

אפליקציית האונליין מבית סטארקום סיסטמס היא אחד הכלים האפקטיביים ביותר לניהול צי רכב, מכולות ונכסים אונליין.

בעזרת האפליקציה ניתן בקלות לנהל את כל יחידות החומרה תחת פלטפורמה אחת – כך שניתן לנהל את צי הרכב, המטענים, אנשי הצוות והעובדים ועוד על מפה מפורטת אחת – מה שהופך את הניהול לפשוט יותר ויעיל יותר.

היחידות הרשומות באפליקציה מוצגות על גבי מפה מפורטת, שעליה מפורט בדיוק סטטוס היחידה ומצבה בזמן אמת.

ניתן לגשת לאפליקציה מכל מחשב ברחבי העולם – מה שמאפשר לעקוב ולנטר אחר היחידות מכל מקום ובכל זמן.

מערכת ניהול ציי הרכב המתקדמת שלנו מספקת דו"חות תפעוליים וסטטיסטיים בהתאם לצרכים וההעדפות שאותם תגדירו. בכמה שלבים פשוטים, ניתן לנתח מידע ונתונים ממגוון תחומים (כגון: התנהגות נהג/ מאפייני שימוש ברכב/ שעות עבודה ועוד). הדבר מאפשר ניתוח של דפוסי העבודה וטיוב תהליכים שמסייע מאוד בניהול היומיומי.

אפליקצית הניהול ידידותית למשתמש וקלה לתפעול. ניתן להגדיר באמצעות מחולל האירועים אירועים רבי- משתנים שמחייבים התרעה בזמן אמת, להגדיר איזה מידע תרצו לקבל ומתי. אפליקציית האונליין מכילה תמיכה מובנית, כך שתוכלו למקסם עד תום את האפשרויות שהיא מציעה.

הודות למחולל האירועים הייחודי מבית סטארקום סיסטמס – אתם יכולים ליצור ולהגדיר מראש אירועים ולקבל התרעות בזמן אמת, שיאפשרו לכם לנטר את היחידות שלכם בזמן אמת. כך לדוגמא, ניתן להגדיר שהתראה תינתן עם כל סטייה ממהירות מסוימת, באיזור גאוגרפי ספציפי, או עם פתיחת דלת המטען. ניתן גם להגדיר התרעות שמשלבות כמה פרמטרים ביחד.

הורד את עלון אפליקציית האונליין