מערכות טכנולוגיות מתקדמות

לניטור, מעקב וניהול אוטומטי

סטארקום סיסטמס היא חברת טכנולוגית עולמית המתמחה במערכות אוטומטיות מתקדמות למעקב מרחוק, ניטור, ניהול ותפעול של ציי רכב, מכולות ונכסים ניידים.

החברה מספקת פתרונות מלאים של יישומים מבוססי GPS לניהול צי בזמן אמת ולאבטחה של הרכב, לניטור אחר אנשים, למעקב אחר סחורות, ולניהול מכולות וניהולן. כל יחידות הקצה מבית סטארקום סיסטמס ניתנות לניהול בפלטפורמה אחת – באמצעות אפליקציית ניהול לטלפון הנייד ויישום מקוון, שזמין מכל מקום ברחבי העולם.

מערכות המעקב מבוססותGPS של סטארקום מספקות מידע בזמן אמת וכן מעקב חי, ומאפשרות הפקת דוחות אודות הצי, הסחורות והעובדים. המערכות מאפשרות לעסק לנהל את משאביו ביתר יעילות, להוביל לחסכון פוטנציאלי בעלויות תפעול הצי, להעלות את כושר הייצור ולשפר את השירות ללקוח.

סטארקום סיסטמס מפיצה ומוכרת את מוצריה באמצעות למעלה מ-110 שותפים טכנולוגיים ומפעילים עצמאיים בלמעלה מ-53 מדינות, והיישומים שלה מותאמים ל-32 שפות.

הטכנולוגיה

סטארקום סיסטמס מציגה פיתרון המורכב מחומרה ותוכנה, וכולל מערכת איתור (GPS / GLONASS) סלולרית (GSM / CDMA / HSDPA) מאפשר מעקב ברחבי העולם בזמן אמת באמצעות יישום מבוסס אינטרנט ידידותי למשתמש, שקל להטמיעו ולתפעל אותו בכל מקום ברחבי העולם, כמעט בכל שפה. כל מערכות המעקב מבוססות GPS של סטארקום הן בעלות הסמכת תקן ISO-9001:2008, ועומדות בתקנים התובעניים ביותר בתעשייה.

  • E 24 certification
  • Safety certification
  • EMC test certification
  • Tuv-Rheinland certification

מוצרים

סטארקום סיסטמס מציעה מגוון רחב של פתרונות חדשניים ומערכות ניהול מתקדמות לניטור, מעקב וניהול אוטומטי של מגוון סוגי נכסים. המערכות מספקות פתרון מלא וידידותי למשתמש לצורך ניהול יעיל של יחידות קצה מסוגים שונים. קום ברחבי העולם.

הפוך למפיץ